niedziela, 17 stycznia 2016

Witam Serdecznie na AUPAIR-POLAND!

AUPAIR-POLAND jest to zbiór wszystkich blogów o au pair. 
Jeżeli jesteś przeszłą, obecną lub przyszłą au pair zachęcam Cię do dołączenia do naszej strony! Wszystkie strony będą aktualizowane co pewien czas, tak, by nie było żadnych opóźnień w dodawanych postach! 
Po lewej stronie jest instrukcja jak dołączyć do bloga - zapraszam. 

Podziel się opinią na temat blogów tutaj w komentarzu, a jeżeli masz jakieś pomysły co można dodać na bloga, również na nie czekam. Jest to blog interaktywny, tworzony razem z Wami, więc wszystkie opinie są mile widziane.

Nie znasz naszej strony na facebooku?
https://www.facebook.com/groups/450692768391576/
Zapraszam! 

~ Autor - Sandra Kluszczyk

5 komentarzy:

 1. Pisałam na facebooku w sprawie dodania mojego bloga kilka dni temu, ale jeszcze się nie pojawił. Bardzo proszę o dodanie do listy. www.malinowa-krolowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłam z au pair care - SZCZERZE ODRADZAM.

  Agencja patrzy tylko na rodziny i kase.
  Ja trafiłam do rodziny, która chciała tylko zaoszczędzić na aupair.
  Moja hostka chciała bym używała własnego telefonu do kontaktu z nią (zapłaconego z własnych pieniędzy - włącznie z doładowaniem), abym jadła stare jedzenie i najlepiej nie brała prysznica, na dodatek nie mogłam otworzyć bez ich zgody okna w własnym pokoju nawet na 5 min. bo to strata ciepła ( pokój był zaraz nad kuchnią i tam często śmierdziało) - agencja kompletnie nic z tym nie zrobiła, a podczas rematchu wystawili mi opinie że nie staosowałam się do zasad domu.
  Jednego dnia host rozlał trochę sosu na podłodze a hostka zrobiła mu o to awanturę. Wtedy ich pies zaczął zlizywać ten sos z podłogi to hostka skopała tego psa za to - takich sytuacji było wiele a agencja nic z tym nie robiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń